zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.seodirect.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Wyszukiwarka firm Company.pl

  Wyszukiwarka firm Company.pl

  Company. pl - wyszukiwarka i branżowy katalog firm które działają w Polsce. W katalogu prezentowane są dane teleadresowe podmiotów gospodarczych oraz ich firmowe strony www. Każdy osoba która jest właścicielem firmy lub ma upoważnienie do jej reprezentowania może dodać wpis do wyszukiwarki Company.
  https://company.pl

  Data dodania: 30.11.2020

  ID strony: 15617

  Wyświetleń: 1399

 • Companies.pl - katalog stron firmowych

  Companies.pl - katalog stron firmowych

  Katalog prezentuje wyłącznie strony internetowe firm działających w Polsce. Companies. pl kataloguje firmy z wielu branż oraz prezentuje ich usługi i produkty. Jeśli szukasz firmy, jej adresu lub telefonu kontaktowego znajdziesz ją w naszym branżowym katalogu firm Companies całkowicie bezpłatnie. Nasz lokalizator firm wskaże lokalizację firmy na mapie. Jeśli jesteś właścicielem firmy która posiada własną stronę internetową dodaj ją już dzisiaj do naszego katalogu firm i zwiększ jej popularność w wyszukiwarkach internetowych.
  www.companies.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 1208

  Wyświetleń: 6030

 • Katalog stron internetowych - TOP1.pl

  Katalog stron internetowych - TOP1.pl

  Prezentowany katalog stron jest zbiorem wartościowych, polskojęzycznych stron WWW z różnych branż. Katalogujemy strony prywatne jak i witryny internetowe firm działających w polsce. Jeśli szukasz ciekawej strony internetowej to katalog TOP1. pl jest odpowiednim miejscem. Jeśli jesteś właścicielem ciekawej strony WWW i chcesz aby zyskała popularność dodaj ją już dzisiaj do katalogu stron TOP 1.
  www.top1.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 1207

  Wyświetleń: 5773

Harmonogramy i grafiki pracy

Harmonogramy i grafiki pracy
Wyróżnij wpis w katalogu

Witryna GrafikiOnline. pl udostępnia program do układania grafików pracy. Zastosowany w oprogramowaniu System sterowania jest niezwykle przyjemny i efektywny w użytkowaniu. Na przykład:

- można przeciągać zmiany myszką (system drag & drop)
- dostępne wszelkie popularne skróty klawiszowe typu ctrl+c do kopiowania zmian
- czas pracy automatycznie zliczany w momencie edytowania grafiku
- każda Osoba dodana do grafiku otrzymuje automatycznie nowe konto w Serwisie
- Osoba z grafiku może się zalogować do Serwisu i podawać propozycje zmian do akceptacji przez właściciela grafiku. Może również korzystać z tablicy ogłoszeń
- drukowanie grafików w wersji kolorowej
- każdy element (pola, zmiany, notatki) można kolorystycznie dopasować po swojemu, włącznie ze stylem czcionki
- powiadomienia SMS o aktualizacjach grafiku i o nadchodzących zmianach

Aplikacja jest napisana w najnowszym języku programowania co zapewnia klarowność całej aplikacji w obrębie przeglądarki internetowej.Podobne słowa kluczowe

czas pracy, harmonogram czasu pracy, grafik pracy

Kategorie

Zareklamuj stronę grafikionline.pl:

Harmonogramy i grafiki pracy

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Navireo - wielomodułowy system ERP

  Navireo - wielomodułowy system ERP

  Navireo – nowoczesny, zintegrowany system klasy ERP. Idealny dla firm, które potrzebują niezawodnego programu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Navireo jest pakietem ściśle powiązanych modułów m. in. tj. sprzedaż, kadry i płace, księga handlowa, CRM. Architektura Navireo umożliwia jego łatwe dopasowanie, modyfikację i rozbudowę o nowe funkcjonalności. Dzięki temu system można łatwo zaadoptować do pracy w kolejnych obszarach przedsiębiorstwa, jak np. obsługa produkcji czy sprzedaży internetowej.

  10.12.2014 godz.: 08:42 wyśw.: 1215 ID str.: 2288 Więcej
 • Leonis Apps - aplikacje mobilne

  Leonis Apps - aplikacje mobilne

  Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania dedykowanego dla sektora bankowego, telekomunikacyjnego, farmaceutycznego, ubezpieczeniowego, FMCG oraz zarządzania nieruchomościami. Leonis Apps projektuje systemy informatyczne z wykorzystaniem technologii Java, OSGi, JEE, Spring, AngularJS. Tworzymy interaktywne serwisy internetowe na platformie Adobe CQ, wygodne systemy mobilne na Android i iOS oraz funkcjonalne rozwiązania dla systemu MRI Software.

  17.04.2015 godz.: 08:18 wyśw.: 691 ID str.: 3635 Więcej
 • Konwersja z plików PDF do Word, Excel - FineReader

  Konwersja z plików PDF do Word, Excel - FineReader

  Działamy na rynku realizowania oprogramowania, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić zarówno profesjonalne a także kompleksowe usługi w ramach dostarczania oprogramowania, które pozwala na skuteczne realizowanie tłumaczeń. Nasze oprogramowanie językowe jest oparte na korzystaniu ze sztucznej inteligencji. Nasze programy pozwalają na zapewnienie również rozwiązań dotyczących rozpoznawania dokumentów, czy przechwytywania danych.

  09.03.2017 godz.: 06:04 wyśw.: 476 ID str.: 8769 Więcej