zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.seodirect.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Wyszukiwarka firm Company.pl

  Wyszukiwarka firm Company.pl

  Company. pl - wyszukiwarka i branżowy katalog firm które działają w Polsce. W katalogu prezentowane są dane teleadresowe podmiotów gospodarczych oraz ich firmowe strony www. Każdy osoba która jest właścicielem firmy lub ma upoważnienie do jej reprezentowania może dodać wpis do wyszukiwarki Company.
  https://company.pl

  Data dodania: 30.11.2020

  ID strony: 15617

  Wyświetleń: 2083

 • Companies.pl - katalog stron firmowych

  Companies.pl - katalog stron firmowych

  Katalog prezentuje wyłącznie strony internetowe firm działających w Polsce. Companies. pl kataloguje firmy z wielu branż oraz prezentuje ich usługi i produkty. Jeśli szukasz firmy, jej adresu lub telefonu kontaktowego znajdziesz ją w naszym branżowym katalogu firm Companies całkowicie bezpłatnie. Nasz lokalizator firm wskaże lokalizację firmy na mapie. Jeśli jesteś właścicielem firmy która posiada własną stronę internetową dodaj ją już dzisiaj do naszego katalogu firm i zwiększ jej popularność w wyszukiwarkach internetowych.
  www.companies.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 1208

  Wyświetleń: 7176

 • Katalog stron internetowych - TOP1.pl

  Katalog stron internetowych - TOP1.pl

  Prezentowany katalog stron jest zbiorem wartościowych, polskojęzycznych stron WWW z różnych branż. Katalogujemy strony prywatne jak i witryny internetowe firm działających w polsce. Jeśli szukasz ciekawej strony internetowej to katalog TOP1. pl jest odpowiednim miejscem. Jeśli jesteś właścicielem ciekawej strony WWW i chcesz aby zyskała popularność dodaj ją już dzisiaj do katalogu stron TOP 1.
  www.top1.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 1207

  Wyświetleń: 6334

Kursy kwalifikacyjne Zielona Góra

Kursy kwalifikacyjne Zielona Góra
Wyróżnij wpis w katalogu

Centrum Kształcenia Prestige z Zielonej Góry to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy wyszukują propozycji edukacyjnej dla siebie. U nas w komfortowych warunkach nabędziesz wiedzę z zakresu Kosmetologii, Wizażu jak również biomasażu. Dzięki nam osiągniesz dodatkowo tytuł technika administracji, technika BHP oraz technika archiwisty. W naszej ofercie mamy dodatkowo specjalizacje: opiekunka środowiskowa oraz asystent osoby niepełnosprawnej. Świetnie przygotujemy Cię do wykonywania każdego z tych zawodów, byś mógł być osobą konkurencyjną na rynku pracy. Zdajemy sobie bowiem sprawę, jakie zawody są poszukiwane oraz w jakich spokojnie odszukasz zatrudnienie. Dzięki nam, zapewnisz sobie dobrą przyszłość, dlatego że nasi absolwenci są bardzo cenieni przez pracodawców. Przetestuj ofertę na ck-prestige. pl.Podobne słowa kluczowe

kursy kwalifikacyjne Zielona Góra, szkoły policealne Zielona Góra, szkoła policealna Zielona Góra

Kategorie

Zareklamuj stronę ck-prestige.pl:

Kursy kwalifikacyjne Zielona Góra

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zporadnika.pl

  Zporadnika.pl

  Zporadnika. pl to witryna bogata w porady. To sprawdzone domowe sposoby na pozbycie się plam, grzyba na ścianach czy też domowe sposoby czyszczenia biżuterii. Kobiety znajdą porady odnośnie dbania o cerę, robienia zakupów w sklepach internetowych, a także sposoby rzucenia palenia, radzenia sobie ze stresem czy też z bezsennością. Nasza strona to także porady z zakresu technologii, a więc pomagamy w wyborze laptopa, smartfona i innych urządzeń. Zporadnika. pl to także porady biznesowe.

  21.04.2015 godz.: 15:31 wyśw.: 1247 ID str.: 3686 Więcej
 • Kursy specjalistyczne, kwalifikacje zawodowe i szkolenia

  Kursy specjalistyczne, kwalifikacje zawodowe i szkolenia

  „Studium Kształcenia Kadr” funkcjonuje na rynku oświaty już od dobrych 20 lat. Jesteśmy firmą, której głównym założeniem jest wyczucie potrzeb współczesnego rynku. Staramy się wdrażać innowacyjne rozwiązania, dlatego na bieżąco rozbudowujemy swoją ofertę, oferując naszym klientom m. in. kursy specjalistyczne np. na wózki widłowe, czy kurs na suwnice.

  Do naszych priorytetów należy edukacja i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych osób, które myślą o swojej karierze i rozwoju osobistym.

  W naszej ofercie proponujemy m. in. :
  Studia podyplomowe, Kursy zawodowe, szkolenia, szkoły policealne 1-roczne, szkoły policealne 2-letnie, seminaria, liceum, czy Vademecum – szkolenia dla nauczycieli.

  Posiadamy wykwalifikowaną kadrę z bogatym doświadczeniem zawodowym i pedagogicznym. Nowoczesne technologie, które wykorzystujemy, zapewniają wysoki poziom edukacji.

  Nasze oddziały znajdują się w większości miast w kraju, tj. w Bydgoszczy, Toruniu, Łodzi, Włocławku, Krakowie, Radomiu, Katowicach i Białymstoku.

  Z oferty SKK korzystają również urzędy oraz renomowane firmy dla których ważna jest możliwość podnoszenia kwalifikacji swoich pracowników.

  28.10.2015 godz.: 10:32 wyśw.: 854 ID str.: 5413 Więcej
 • Silniki prądu stałego - ultrarobotics.pl

  Silniki prądu stałego - ultrarobotics.pl

  Ultra Robotics to polski dostawca silników elektronicznych do robotyki, a także rozwiązań do bezluzowej techniki napędowej. Zainteresowani klienci mogą przekonać się na własnej skórze, jak skuteczne są przekładne planetarne i falowe od Ultra Robotics! W szerokiej ofercie znajdują się wyłącznie produkty renomowanych marek, do których należy m. in. : Harmonic Drive AG.

  23.06.2021 godz.: 07:01 wyśw.: 215 ID str.: 17052 Więcej