zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.seodirect.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Companies.pl - katalog stron firmowych

  Companies.pl - katalog stron firmowych

  Katalog prezentuje wyłącznie strony internetowe firm działających w Polsce. Companies. pl kataloguje firmy z wielu branż oraz prezentuje ich usługi i produkty. Jeśli szukasz firmy, jej adresu lub telefonu kontaktowego znajdziesz ją w naszym branżowym katalogu firm Companies całkowicie bezpłatnie. Nasz lokalizator firm wskaże lokalizację firmy na mapie. Jeśli jesteś właścicielem firmy która posiada własną stronę internetową dodaj ją już dzisiaj do naszego katalogu firm i zwiększ jej popularność w wyszukiwarkach internetowych.
  www.companies.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 1208

  Wyświetleń: 7484

 • Katalog stron internetowych - TOP1.pl

  Katalog stron internetowych - TOP1.pl

  Prezentowany katalog stron jest zbiorem wartościowych, polskojęzycznych stron WWW z różnych branż. Katalogujemy strony prywatne jak i witryny internetowe firm działających w polsce. Jeśli szukasz ciekawej strony internetowej to katalog TOP1. pl jest odpowiednim miejscem. Jeśli jesteś właścicielem ciekawej strony WWW i chcesz aby zyskała popularność dodaj ją już dzisiaj do katalogu stron TOP 1.
  www.top1.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 1207

  Wyświetleń: 6491

 • Wyszukiwarka firm Company.pl

  Wyszukiwarka firm Company.pl

  Company. pl - wyszukiwarka i branżowy katalog firm które działają w Polsce. W katalogu prezentowane są dane teleadresowe podmiotów gospodarczych oraz ich firmowe strony www. Każdy osoba która jest właścicielem firmy lub ma upoważnienie do jej reprezentowania może dodać wpis do wyszukiwarki Company.
  https://company.pl

  Data dodania: 30.11.2020

  ID strony: 15617

  Wyświetleń: 2222

Kursy specjalistyczne, kwalifikacje zawodowe i szkolenia

Kursy specjalistyczne, kwalifikacje zawodowe i szkolenia
Wyróżnij wpis w katalogu

„Studium Kształcenia Kadr” funkcjonuje na rynku oświaty już od dobrych 20 lat. Jesteśmy firmą, której głównym założeniem jest wyczucie potrzeb współczesnego rynku. Staramy się wdrażać innowacyjne rozwiązania, dlatego na bieżąco rozbudowujemy swoją ofertę, oferując naszym klientom m. in. kursy specjalistyczne np. na wózki widłowe, czy kurs na suwnice.

Do naszych priorytetów należy edukacja i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych osób, które myślą o swojej karierze i rozwoju osobistym.

W naszej ofercie proponujemy m. in. :
Studia podyplomowe, Kursy zawodowe, szkolenia, szkoły policealne 1-roczne, szkoły policealne 2-letnie, seminaria, liceum, czy Vademecum – szkolenia dla nauczycieli.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę z bogatym doświadczeniem zawodowym i pedagogicznym. Nowoczesne technologie, które wykorzystujemy, zapewniają wysoki poziom edukacji.

Nasze oddziały znajdują się w większości miast w kraju, tj. w Bydgoszczy, Toruniu, Łodzi, Włocławku, Krakowie, Radomiu, Katowicach i Białymstoku.

Z oferty SKK korzystają również urzędy oraz renomowane firmy dla których ważna jest możliwość podnoszenia kwalifikacji swoich pracowników.Podobne słowa kluczowe

wózki widłowe Bydgoszcz, kurs operatora suwnic Gdańsk, kurs na wózki widłowe Bydgoszcz, Poznań, Kraków, Gdańsk, kurs operatora suwnic Bydgoszcz, Kurs wózki widłowe Warszawa, kurs operatora suwnic, kurs na operatora Suwnice, kurs operatora suwnic

Kategorie

Zareklamuj stronę www.specjalistyczne.skk.edu.pl:

Kursy specjalistyczne, kwalifikacje zawodowe i szkolenia

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Cityschool Szkoła języków obcych Warszawa

  Cityschool Szkoła języków obcych Warszawa

  Szkoła Języków Obcych Cityschool zaprasza na kursy języka angielskiego w samym centrum Warszawy. Charakteryzują nas: konkurencyjne ceny, dogodna lokalizacja przy metrze centrum, bliski i stały kontakt ze słuchaczem, oparcie kształcenia o sprawdzoną i wysoko kwalifikowaną kadrę, praktyczne wykorzystanie języka. W CItyschoolmasz możliwość wyboru metody, jaką będą prowadzone zajęcia: metoda tradycyjna bądź Metoda Callana. Przygotowujemy do egzaminów maturalnych oraz certyfikowanych The British Council, LCCI oraz TELC.

  21.07.2014 godz.: 10:57 wyśw.: 2185 ID str.: 1362 Więcej
 • Www.florystyka.com

  Www.florystyka.com

  Klientom naszej szkoły florystycznej zapewnia profesjonalne szkolenia, jak też usługi związane z przygotowywaniem aranżacji oraz dekoracji wnętrz na różnego rodzaju wydarzenia. Wiele lat doświadczeń na rynku pozwala nam zapewnić profesjonalne usługi, które realizowane są przez specjalistów posiadających doświadczenie przy wielu różnorodnych realizacjach zarówno imprez integracyjnych, eventów, jak też biur, sal konferencyjnych, czy hoteli. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do współpracy z naszą firmą!

  16.02.2015 godz.: 18:05 wyśw.: 1315 ID str.: 2913 Więcej
 • Szkoły językowe - perfect.ids.pl

  Szkoły językowe - perfect.ids.pl

  W naszej szkole językowej zapewniamy naukę języków obcych realizowaną przez native speaker’s. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, w tym dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych, jak też do firm. Firmom zapewniamy zajęcia grupowe przeznaczone dla grona od 2 do 10 osób uczących się tego samego języka na tym samym poziomie zaawansowania. Program dostosowywany jest każdorazowo do potrzeb i harmonogramu pracy danej firmy.

  14.07.2017 godz.: 13:24 wyśw.: 787 ID str.: 9433 Więcej