zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.seodirect.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Katalog stron internetowych - TOP1.pl

  Katalog stron internetowych - TOP1.pl

  Prezentowany katalog stron jest zbiorem wartościowych, polskojęzycznych stron WWW z różnych branż. Katalogujemy strony prywatne jak i witryny internetowe firm działających w polsce. Jeśli szukasz ciekawej strony internetowej to katalog TOP1. pl jest odpowiednim miejscem. Jeśli jesteś właścicielem ciekawej strony WWW i chcesz aby zyskała popularność dodaj ją już dzisiaj do katalogu stron TOP 1.
  www.top1.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 1207

  Wyświetleń: 5291

 • Wyszukiwarka firm Company.pl

  Wyszukiwarka firm Company.pl

  Company. pl - wyszukiwarka i branżowy katalog firm które działają w Polsce. W katalogu prezentowane są dane teleadresowe podmiotów gospodarczych oraz ich firmowe strony www. Każdy osoba która jest właścicielem firmy lub ma upoważnienie do jej reprezentowania może dodać wpis do wyszukiwarki Company.
  https://company.pl

  Data dodania: 30.11.2020

  ID strony: 15617

  Wyświetleń: 823

 • Companies.pl - katalog stron firmowych

  Companies.pl - katalog stron firmowych

  Katalog prezentuje wyłącznie strony internetowe firm działających w Polsce. Companies. pl kataloguje firmy z wielu branż oraz prezentuje ich usługi i produkty. Jeśli szukasz firmy, jej adresu lub telefonu kontaktowego znajdziesz ją w naszym branżowym katalogu firm Companies całkowicie bezpłatnie. Nasz lokalizator firm wskaże lokalizację firmy na mapie. Jeśli jesteś właścicielem firmy która posiada własną stronę internetową dodaj ją już dzisiaj do naszego katalogu firm i zwiększ jej popularność w wyszukiwarkach internetowych.
  www.companies.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 1208

  Wyświetleń: 5195

Niepubliczne przedszkole Bambino

Niepubliczne przedszkole Bambino
Wyróżnij wpis w katalogu

Zapisanie dziecka do warszawskiego Przedszkola Edukacyjno-Sportowego "Bambino" zapewni mu właściwą opiekę oraz najlepsze warunki do rozwoju. Zatrudniamy wyśmienitą grupę osób, gwarantującą rewelacyjne efekty nauczania. Budynek przedszkola otoczony jest dużym ogrodem, który wykorzystywany jest do rekreacji na świeżym powietrzu. W pochmurne dni dzieci gimnastykują się w będącej w naszym posiadaniu sali gimnastycznej. Sycące i zdrowe posiłki przygotowuje kuchnia, zlokalizowana w budynku przedszkola.Podobne słowa kluczowe

przedszkole, Bambino, Warszawa, przedszkole niepubliczne

Kategorie

Zareklamuj stronę przedszkola-bambino.pl:

Niepubliczne przedszkole Bambino

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Miniprzedszkolak.pl - niepubliczne przedszkole w Józefowie

  Miniprzedszkolak.pl - niepubliczne przedszkole w Józefowie

  MiniPrzedszkolak to przyjazne przedszkola mieszczące się w Warszawie (Włochy, Józefów) dla dzieci w wieku od 2, 5 roku do 6 lat. Prowadzimy również grupy żłobkowe dla grupy wiekowej 1, 5-2, 5 roku życia. Nasze przedszkola czynne są przez cały rok w godz. 7:00-18. Dzieciom zapewniamy zajęcia zgodne z podstawą programową MEN, zajęcia na placach zabaw oraz szeroki wachlarz zajęć dodatkowych. Dzieci uczą się języka angielskiego, niemieckiego i chińskiego, chodzą na rytmikę, tanie, basen, zajęcia matematyczne, balet.

  09.12.2014 godz.: 11:16 wyśw.: 976 ID str.: 2284 Więcej
 • Www.krainamarzen.net

  Www.krainamarzen.net

  Szukacie przedszkola w Warszawie, które spowoduje, że Państwa pociecha będzie doskonale się rozwijała psychicznie i fizycznie, a do tego będzie przebywać w miłym i bezpiecznym miejscu? Wymarzonym miejscem jest niewątpliwie Kraina Marzeń, znajduje się w urokliwym zakątku Żoliborza, panuje u nas bardzo ciepła, iście familijna atmosfera. Aż chce się do nas przychodzić!

  18.12.2014 godz.: 10:56 wyśw.: 1014 ID str.: 2321 Więcej
 • Madzik Place angielski w przedszkolu Mysłowice

  Madzik Place angielski w przedszkolu Mysłowice

  Przedszkola Madzik Place Kindergarten zostały założone z myślą o tym, by każdemu dziecku zapewnić szczęśliwe dzieciństwo i poprawny rozwój w życzliwej atmosferze. W placówkach stosowany jest program wychowawczy, który ma na celu pobudzić rozwój ruchowy i umysłowy wszystkich wychowanków. Ma też za zadnie przygotować dzieci do rozpoczęcia nauki w szkole. Zajęcia prowadzone są przed wykwalifikowanych pedagogów. Przedszkole posiada również nowoczesne zaplecze dydaktyczne. Dzieci mogą korzystać także z szeregu zajęć ponadprogramowych, takich jak rytmika, nauka języka, gimnastyka, plastyka czy też wiele więcej. Zachęcamy do poznania się z całą ofertą, zamieszczoną na stronie internetowej.

  09.07.2016 godz.: 07:54 wyśw.: 578 ID str.: 7578 Więcej