zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.seodirect.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Wyszukiwarka firm Company.pl

  Wyszukiwarka firm Company.pl

  Company. pl - wyszukiwarka i branżowy katalog firm które działają w Polsce. W katalogu prezentowane są dane teleadresowe podmiotów gospodarczych oraz ich firmowe strony www. Każdy osoba która jest właścicielem firmy lub ma upoważnienie do jej reprezentowania może dodać wpis do wyszukiwarki Company.
  https://company.pl

  Data dodania: 30.11.2020

  ID strony: 15617

  Wyświetleń: 3411

 • Companies.pl - katalog stron firmowych

  Companies.pl - katalog stron firmowych

  Katalog prezentuje wyłącznie strony internetowe firm działających w Polsce. Companies. pl kataloguje firmy z wielu branż oraz prezentuje ich usługi i produkty. Jeśli szukasz firmy, jej adresu lub telefonu kontaktowego znajdziesz ją w naszym branżowym katalogu firm Companies całkowicie bezpłatnie. Nasz lokalizator firm wskaże lokalizację firmy na mapie. Jeśli jesteś właścicielem firmy która posiada własną stronę internetową dodaj ją już dzisiaj do naszego katalogu firm i zwiększ jej popularność w wyszukiwarkach internetowych.
  www.companies.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 1208

  Wyświetleń: 10515

 • Psychoterapia Gorzów Wielkopolski, Psychoterapia Zielona Góra

  Psychoterapia Gorzów Wielkopolski, Psychoterapia Zielona Góra

  Zapraszam do Gabinetu psychoterapii Droga przez most w Gorzowie Wielkopolskim, oraz pracowni psychoterapii w Zielonej Górze. Pracuję zgodnie z założeniami psychoterapii integratywnej. Terapia integratywna to kierunek psychoterapii, który łącząc metody głównych nurtów terapeutycznych. Psychoterapia jako taka pomaga uporać się z różnymi problemami psychicznymi. Stosując terapię integratywną korzystamy z technik mających na celu zmianę w obrębie wzorców myślenia, emocji i działania. Oferuje formę psychoterapii indywidualnej, par i małżeństw, które przezywają trudności w relacjach. Prowadzę psychoterapię stacjonarnie w gabinecie, a także psychoterapię on-line.
  Zapraszam do zapoznania się z ofertą Gabinetu psychoterapii Droga przez most w Gorzowie Wielkopolskim i poradni terapii w Zielonej Górze.
  drogaprzezmost.pl

  Data dodania: 14.05.2024

  ID strony: 18986

  Wyświetleń: 1485

 • Katalog stron internetowych - TOP1.pl

  Katalog stron internetowych - TOP1.pl

  Prezentowany katalog stron jest zbiorem wartościowych, polskojęzycznych stron WWW z różnych branż. Katalogujemy strony prywatne jak i witryny internetowe firm działających w polsce. Jeśli szukasz ciekawej strony internetowej to katalog TOP1. pl jest odpowiednim miejscem. Jeśli jesteś właścicielem ciekawej strony WWW i chcesz aby zyskała popularność dodaj ją już dzisiaj do katalogu stron TOP 1.
  www.top1.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 1207

  Wyświetleń: 7710

Psychoterapia Sosnowiec

Psychoterapia Sosnowiec
Wyróżnij wpis w katalogu

Poszukujesz skutecznego psychoterapeuty? Zadzwoń do mnie. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami, znam najnowsze techniki, posiadam szereg certyfikatów ukończonych szkoleń. Swoje usługi świadczę dla klientów z Sosnowca i okolic. Zapraszam!Podobne słowa kluczowe

psycholog, sosnowiec, psychoterapia

Kategorie

Zareklamuj stronę www.terapiaself.pl:

Psychoterapia Sosnowiec

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Podróże do Siebie - gabinet psychoterapii

  Podróże do Siebie - gabinet psychoterapii

  Psychoterapeutka Beata Danielska pomoże Ci dotrzeć do przeżywanych emocji i zrozumieć skąd się pojawia. Zobaczysz mechanizmy, które kierują Twoim postępowaniem i uzyskach profesjonalną wiedzę. Otrzymasz wsparcie i zostaniesz wysłuchany. Twoje decyzję będą konstruktywne i dobre dla Ciebie. Zacznij traktować terapeutę jak przyjaciela i zwierz mu się ze swoich emocji, przeżyć i tajemnic! Beata Danielska, w swojej pracy, kieruje się zasadami Kodeksu Etycznego Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt.

  16.12.2015 godz.: 06:28 wyśw.: 898 ID str.: 5941 Więcej
 • Mariuszkowalczyk.eu - rozwój osobisty, coaching, emocje

  Mariuszkowalczyk.eu - rozwój osobisty, coaching, emocje

  Mariusz Kowalczyk jest trenerem umiejętności miękkich, trenerem biznesu oraz praktykiem metod Points of You i Integral Eye Movement Therapy. Jest także certyfikowanym coachem posiadającym akredytację International Coach Federation

  Napisał ponad 200 artykułów na temat psychologii, motywacji do działania, pewności siebie, zarządzaniem sobą w czasie czy ludzkich emocjach. Swoją wiedzą miał okazję dzielić się na portalach takich jak MamStartup czy Mindvalley Polska. Współpracował także z takimi markami jak TechKlub Polska, Combidata Poland czy Business Link Polska. Mariusz jest współtwórcą ogólnopolskiej markę związanej z branżą edukacyjną Upgradebuzz.

  Mariusz Kowalczyk jest autorem jednego z popularniejszych blogów o rozwoju osobistym i emocjach, który uczy ludzi bycia świadomym własnych emocji. W swoich działaniach bazuje on na własnej praktyce, psychologii pozytywnej, a także metodach coachingowych. Psychologia pozytywna oraz rozwój osobisty towarzyszy Mariuszowi od ponad 7 lat i to dzięki nim dziś pomaga on wielu osobom rozwijać swoje umiejętności.

  Pasjonuje go przywództwo, ludzkie emocje, coaching, praktyka uważności, komunikacja interpersonalna, wiedza na temat sprzedaży jak również efektywne wykorzystywanie czasu. Tym wszystkim dzieli się na swoim blogu, a także podczas własnych warsztatów i szkoleń.

  12.07.2016 godz.: 21:15 wyśw.: 1037 ID str.: 7604 Więcej
 • Natasza Cholewa psychoterapia Kraków

  Natasza Cholewa psychoterapia Kraków

  GABINET PSYCHOTERAPII I WSPARCIA PSYCHOLOGICZNEGO W KRAKOWIE proponuje duży zakres usług związanych z terapią a także pomocą psychologiczną. Działamy na rynku od wielu lat, co jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych czynności. Zapewniamy indywidualne podejście do wszystkich klientów. Szczegółowe informacje dotyczące przygotowanej oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  31.10.2016 godz.: 06:52 wyśw.: 1046 ID str.: 8284 Więcej