zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.seodirect.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Companies.pl - katalog stron firmowych

  Companies.pl - katalog stron firmowych

  Katalog prezentuje wyłącznie strony internetowe firm działających w Polsce. Companies. pl kataloguje firmy z wielu branż oraz prezentuje ich usługi i produkty. Jeśli szukasz firmy, jej adresu lub telefonu kontaktowego znajdziesz ją w naszym branżowym katalogu firm Companies całkowicie bezpłatnie. Nasz lokalizator firm wskaże lokalizację firmy na mapie. Jeśli jesteś właścicielem firmy która posiada własną stronę internetową dodaj ją już dzisiaj do naszego katalogu firm i zwiększ jej popularność w wyszukiwarkach internetowych.
  www.companies.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 1208

  Wyświetleń: 7506

 • Katalog stron internetowych - TOP1.pl

  Katalog stron internetowych - TOP1.pl

  Prezentowany katalog stron jest zbiorem wartościowych, polskojęzycznych stron WWW z różnych branż. Katalogujemy strony prywatne jak i witryny internetowe firm działających w polsce. Jeśli szukasz ciekawej strony internetowej to katalog TOP1. pl jest odpowiednim miejscem. Jeśli jesteś właścicielem ciekawej strony WWW i chcesz aby zyskała popularność dodaj ją już dzisiaj do katalogu stron TOP 1.
  www.top1.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 1207

  Wyświetleń: 6500

 • Wyszukiwarka firm Company.pl

  Wyszukiwarka firm Company.pl

  Company. pl - wyszukiwarka i branżowy katalog firm które działają w Polsce. W katalogu prezentowane są dane teleadresowe podmiotów gospodarczych oraz ich firmowe strony www. Każdy osoba która jest właścicielem firmy lub ma upoważnienie do jej reprezentowania może dodać wpis do wyszukiwarki Company.
  https://company.pl

  Data dodania: 30.11.2020

  ID strony: 15617

  Wyświetleń: 2231

Warszawa.wspkorczak.eu

Warszawa.wspkorczak.eu
Wyróżnij wpis w katalogu

Zlokalizowana przy ulicy Urbanistów 3 w Warszawie Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka w Warszawie Wydział Nauk Społecznych w Warszawie zajmuje się kształceniem studentów na kierunkach pedagogicznych. W ofercie znajdują się w szczególności studia pierwszego i drugiego stopnia, w tym również podyplomowe oraz w systemie kształcenia na odległość. Ponadto dostępna jest także rozbudowana oferta kursów i szkoleń.Podobne słowa kluczowe

pedagogika warszawa, pedagogika studia, warszawa studia pedagogika, studia podyplomowe warszawa

Kategorie

Zareklamuj stronę warszawa.wspkorczak.eu:

Warszawa.wspkorczak.eu

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • WSU - studia finanse Kraków

  WSU - studia finanse Kraków

  Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu propozycję Wyższej Szkoły Ubezpieczeń w Krakowie. Oferujemy Państwu podjęcie nauki na kierunku finanse i rachunkowość aż na 16 rożnych specjalnościach. Każdemu studentowi pierwszego roku zapewniamy pakiet promocyjny, między innymi: wpisowe 0 zł, dwa miesiące nauki gratis, a także możliwość zmiany specjalności bez dodatkowych kosztów. Nasza uczelnia to nie tylko prestiż, lecz także doskonałe wykształcenie. W razie pytań, serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego, który dostępny jest na stronie internetowej!

  18.07.2015 godz.: 09:34 wyśw.: 1089 ID str.: 4360 Więcej
 • Grafika reklamowa i multimedia

  Grafika reklamowa i multimedia

  Na Wyższej Szkole Europejskiej możesz znaleźć wiele kierunków. Ostatnimi czasy dużą popularnością cieszy się kierunek grafika reklamowa i multimedialna. Jeśli chcesz poznać nowoczesne programy graficzne oraz tworzyć w przyszłości strony internetowe. Zapraszamy na oficjalną stronę uczelni WSE.

  18.07.2017 godz.: 08:52 wyśw.: 632 ID str.: 9444 Więcej
 • Szkoła biznesu | www.wsb-nlu.edu.pl

  Szkoła biznesu | www.wsb-nlu.edu.pl

  Szkoła Biznesu z Nowego Sącza to wyższa szkoła niepubliczna, która działa z sukcesami od 1991 roku. Swoich studentów rozwija na kierunkach stacjonarnych, niestacjonarnych, a także zdalnie, przez specjalny system stworzony przez uczelnię - Cloud Academy, umożliwiający interaktywne zarządzanie procesem kształcenia. Studenci szkoły biznesu mogą wybierać spośród oferty ciekawych kursów dodatkowych, oraz kierunków studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich zarządzania, psychologii i informatyki, a także studiów podyplomowych. Każdy student jest traktowany indywidualnie, dlatego uczelnia pomaga rozwijać personalne potrzeby wszystkich zainteresowanych. Przez współpracę z chicagowską uczelnią National Louis University Wyższa Szkoła Biznesu może realizować nowoczesny plan kształcenia, inspirowany najlepszymi rozwiązaniami najsławniejszych szkół amerykańskich. Usprawnienia i nowinki technologiczne zapewnia uczelni współpraca z najsłynniejszym przedsiębiorstwem branży informatycznej - Google LLC. Wysoki poziom uczelni mogą potwierdzić sami jej absolwenci, którzy z sukcesami podbijają od lat rynek Polski i zagraniczny, zasiadając na najwyższych stanowiskach ważnych firm oraz otwierając własne działalności biznesowe. Szkoła otrzymała za swoje osiągnięcia wiele nagród i zajmuje wysokie miejsca w polskich i światowych rankingach uczelni wyższych.

  22.09.2019 godz.: 11:28 wyśw.: 467 ID str.: 12780 Więcej