zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.seodirect.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Companies.pl - katalog stron firmowych

  Companies.pl - katalog stron firmowych

  Katalog prezentuje wyłącznie strony internetowe firm działających w Polsce. Companies. pl kataloguje firmy z wielu branż oraz prezentuje ich usługi i produkty. Jeśli szukasz firmy, jej adresu lub telefonu kontaktowego znajdziesz ją w naszym branżowym katalogu firm Companies całkowicie bezpłatnie. Nasz lokalizator firm wskaże lokalizację firmy na mapie. Jeśli jesteś właścicielem firmy która posiada własną stronę internetową dodaj ją już dzisiaj do naszego katalogu firm i zwiększ jej popularność w wyszukiwarkach internetowych.
  www.companies.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 1208

  Wyświetleń: 4965

 • Katalog stron internetowych - TOP1.pl

  Katalog stron internetowych - TOP1.pl

  Prezentowany katalog stron jest zbiorem wartościowych, polskojęzycznych stron WWW z różnych branż. Katalogujemy strony prywatne jak i witryny internetowe firm działających w polsce. Jeśli szukasz ciekawej strony internetowej to katalog TOP1. pl jest odpowiednim miejscem. Jeśli jesteś właścicielem ciekawej strony WWW i chcesz aby zyskała popularność dodaj ją już dzisiaj do katalogu stron TOP 1.
  www.top1.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 1207

  Wyświetleń: 5149

 • Kosmetyki naturalne do cery naczynkowej

  Kosmetyki naturalne do cery naczynkowej

  Dla klientów, których zainteresowały naturalne kosmetyki mamy super ofertę. Posiadamy w sprzedaży wyjątkowe produkty. Nasze kosmetyki to produkt z Finlandii gdzie jest dużo lasów i jezior. To oznacza, że sprzedajemy to, co najlepsze i odzyskane z natury. Kosmetyki, które Wam oferujemy są wegańskie. Zainteresowanych zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów na stronie.
  https://hohde.pl

  Data dodania: 03.03.2021

  ID strony: 15431

  Wyświetleń: 788

 • Wyszukiwarka firm Company.pl

  Wyszukiwarka firm Company.pl

  Company. pl - wyszukiwarka i branżowy katalog firm które działają w Polsce. W katalogu prezentowane są dane teleadresowe podmiotów gospodarczych oraz ich firmowe strony www. Każdy osoba która jest właścicielem firmy lub ma upoważnienie do jej reprezentowania może dodać wpis do wyszukiwarki Company.
  https://company.pl

  Data dodania: 30.11.2020

  ID strony: 15617

  Wyświetleń: 680

Procesy sądowe Kraków - mikulski.krakow.pl

Procesy sądowe Kraków - mikulski.krakow.pl
Wyróżnij wpis w katalogu

Kancelaria radców prawnych Mikulski & Wspólnicy zaprasza do kontaktu wszystkie osoby, którym potrzebna jest fachowa pomoc prawna. U nas znajdziecie najlepszych specjalistów, którzy do każdej sprawy podchodzą w sposób indywidualny. Nasza wiedza oraz doświadczenie poświadczona jest przez LEGAL 500 EMEA oraz Chambers EUROPE. Nasza kancelaria prawna oferuje współpracę jednorazową, jak i jesteśmy w stanie nawiązać z Wami współpracę dłuższą. Proponujemy Wam wsparcie w zakresie takich spraw, jak budownictwo, nieruchomości, inwestycje, deweloperzy, wspólnoty mieszkaniowe, handel, transport, odszkodowania, spółki, fuzje, przejęcia, prawo spadkowe, przekazanie firmy, prawo pracy, zamówienia publiczne, itd. Zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią w celu umówienia wizyty, dzięki czemu każdy nasz adwokat lub radca prawny będzie w stanie udzielić Wam fachowej pomocy. Wasze zaufanie jest dla nas najistotniejsze.Podobne słowa kluczowe

procesy sądowe Kraków, podział majątku Kraków, podatek od spadków i darowizn Kraków, odszkodowanie za zakaz konkurencji Kraków, prawa autorskie projektu budowlanego Kraków, prawo przewozowe międzynarodowe Kraków, dziedziczenie nieruchomości Kraków, odszkodowanie za wywłaszczenie nieruchomości Kraków

Kategorie

Zareklamuj stronę mikulski.krakow.pl:

Procesy sądowe Kraków - mikulski.krakow.pl

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat w Szczecinie

  Adwokat w Szczecinie

  Adwokat świadczy usługi w sprawach z zakresu prawa karnego uczestnicząc w postępowaniu przygotowawczym i sądowym, pełniąc funkcję obrońcy w sprawach karnych, karnoskarbowych i w sprawach o wykroczenia. Zdarza się iż adwokat pełni również funkcję oskarżyciela posiłkowego czyli reprezentuje pokrzywdzonego w całym procesie sądowym. Oprócz tego adwokat zajmuje się wnioskami o odroczenie wykonania kary, wnioskami o przerwę w odbywaniu kary oraz wnioskami o warunkowe przedterminowe zwolnienie z odbycia reszty kary.

  12.05.2017 godz.: 10:13 wyśw.: 1321 ID str.: 2114 Więcej
 • Andrzej Krakowiński - dochodzenie odszkodowań Łódź

  Andrzej Krakowiński - dochodzenie odszkodowań Łódź

  Kancelaria Krakowińscy swoją siedzibę ma w Łodzi. Firma świadczy usługi z różnych dziedzin prawa. Specjalizuje się w prawie cywilnym, rodzinnym, spadkowym, karnym, prawie pracy oraz administracyjnym. Można jej zlecić sprawy odszkodowawcze, ubezpieczeniowe, rozliczenia, doradztwo, prowadzenie spraw rozwodowych, separacyjnych, alimentacyjnych, postępowań administracyjnych, reprezentowanie lub występowanie w charakterze oskarżyciela oraz wiele innych. Prowadzi ponadto kompleksową obsługę przedsiębiorców w zakresie odzyskiwania należności oraz zakładania lub przekształcania spółek. Szczegóły na stronie.

  06.06.2017 godz.: 08:26 wyśw.: 594 ID str.: 8354 Więcej
 • Kancelaria prawna Kraków

  Kancelaria prawna Kraków

  Profesjonalna kancelaria prawna. Czy istnieje taka definicja? Czy kancelaria prawna może być profesjonalna? Jakie kryteria bierze się pod uwagę. Jaki radca prawny musi pracować w kancelaria prawna? Na te i inne pytania odpowiemy w artykule.  
  Jaka kancelaria prawna jest uważana za profesjonalną?  
  Taka, która stoi na wysokim poziomie. Standardy kancelaria prawna to całokształt. Już od wejścia możemy przypuszczać, że mamy doczynienia z profesjonalna kancelaria prawna. Jednak profesjonalizm kancelaria prawna widać już na stronie internetowej. Sam szablon graficzny strony powie, czy kancelaria prawna wyznacza wysoki standard usług. Wszelkie opisy na stronie, rozmieszczanie zakładek, a nawet szybkość znalezienia danej strony powie nam dużo. Dlatego strona internetowa kancelaria prawna musi być przygotowana na wysokim poziomie. Druga rzecz to budynek i pomieszczenia. To kolejne kryteria ważne dla samego klienta. Jak wiadomo pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Dlatego kancelaria prawna musi postarać się o jak najlepsze. Czyste, proste wnętrze. Tabliczki na drzwiach. Kolory ścian, kwiaty oraz wygląd recepcji. Wszystko to budzi u klienta emocje. Spraw, aby kancelaria prawna budziła pozytywne emocje.  
  Kadra
  Mam na myśli pracownika w postaci radca prawny oraz innych. W kancelaria prawna możesz zatrudniać np. sekretarkę. Dobry radca prawny musi wykazywać się zrozumieniem, empatią oraz wiedzą prawną. Dość dużą wiedzą. Dobrze jest stawiać na jego rozwój. Warto pamiętać o wykształceniu wyższym.  

  04.08.2019 godz.: 09:49 wyśw.: 274 ID str.: 12422 Więcej