zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.seodirect.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Katalog stron internetowych - TOP1.pl

  Katalog stron internetowych - TOP1.pl

  Prezentowany katalog stron jest zbiorem wartościowych, polskojęzycznych stron WWW z różnych branż. Katalogujemy strony prywatne jak i witryny internetowe firm działających w polsce. Jeśli szukasz ciekawej strony internetowej to katalog TOP1. pl jest odpowiednim miejscem. Jeśli jesteś właścicielem ciekawej strony WWW i chcesz aby zyskała popularność dodaj ją już dzisiaj do katalogu stron TOP 1.
  www.top1.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 1207

  Wyświetleń: 7712

 • Wyszukiwarka firm Company.pl

  Wyszukiwarka firm Company.pl

  Company. pl - wyszukiwarka i branżowy katalog firm które działają w Polsce. W katalogu prezentowane są dane teleadresowe podmiotów gospodarczych oraz ich firmowe strony www. Każdy osoba która jest właścicielem firmy lub ma upoważnienie do jej reprezentowania może dodać wpis do wyszukiwarki Company.
  https://company.pl

  Data dodania: 30.11.2020

  ID strony: 15617

  Wyświetleń: 3413

 • Psychoterapia Gorzów Wielkopolski, Psychoterapia Zielona Góra

  Psychoterapia Gorzów Wielkopolski, Psychoterapia Zielona Góra

  Zapraszam do Gabinetu psychoterapii Droga przez most w Gorzowie Wielkopolskim, oraz pracowni psychoterapii w Zielonej Górze. Pracuję zgodnie z założeniami psychoterapii integratywnej. Terapia integratywna to kierunek psychoterapii, który łącząc metody głównych nurtów terapeutycznych. Psychoterapia jako taka pomaga uporać się z różnymi problemami psychicznymi. Stosując terapię integratywną korzystamy z technik mających na celu zmianę w obrębie wzorców myślenia, emocji i działania. Oferuje formę psychoterapii indywidualnej, par i małżeństw, które przezywają trudności w relacjach. Prowadzę psychoterapię stacjonarnie w gabinecie, a także psychoterapię on-line.
  Zapraszam do zapoznania się z ofertą Gabinetu psychoterapii Droga przez most w Gorzowie Wielkopolskim i poradni terapii w Zielonej Górze.
  drogaprzezmost.pl

  Data dodania: 14.05.2024

  ID strony: 18986

  Wyświetleń: 1487

 • Companies.pl - katalog stron firmowych

  Companies.pl - katalog stron firmowych

  Katalog prezentuje wyłącznie strony internetowe firm działających w Polsce. Companies. pl kataloguje firmy z wielu branż oraz prezentuje ich usługi i produkty. Jeśli szukasz firmy, jej adresu lub telefonu kontaktowego znajdziesz ją w naszym branżowym katalogu firm Companies całkowicie bezpłatnie. Nasz lokalizator firm wskaże lokalizację firmy na mapie. Jeśli jesteś właścicielem firmy która posiada własną stronę internetową dodaj ją już dzisiaj do naszego katalogu firm i zwiększ jej popularność w wyszukiwarkach internetowych.
  www.companies.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 1208

  Wyświetleń: 10516

Fizjoterapia-Pasternak.pl - Rehabilitacja w Krakowie

Fizjoterapia-Pasternak.pl - Rehabilitacja w Krakowie
Wyróżnij wpis w katalogu

Jeśli szukasz dobrego i rzetelnego specjalisty, który poświęci Ci cały swój czas i uwagę, posiada wiedzę i doświadczenie i jest profesjonalistą w swojej dziedzinie to dobrze trafiłeś. Pragniemy przedstawić Ci gabinet Fizjoterapia Pasternak, który położony jest w Krakowie. Do oferty należy między innymi rehabilitacja dzieci, neurologiczna, ortopedyczna, sportowa, kręgosłupa oraz fizykoterapia. W leczeniu wykorzystywane są: laseroterapia, elektroterapia i ultradźwięki. Przyjmowani są zarówno dzieci jak i dorośli, a osoby ze złym stanem zdrowia mogą liczyć na wizytę domową. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie. Więcej informacji na stronie gabinetu.Podobne słowa kluczowe

plecy, fizjoterapia kraków rehabilitacja kraków, dzieci, skręcenie, dorośli, złamanie, gabinet kraków, terapia manualna, ból, kręgosłup, rwa kluszowa

Kategorie

Zareklamuj stronę www.fizjoterapia-pasternak.pl:

Fizjoterapia-Pasternak.pl - Rehabilitacja w Krakowie

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ortomedicus - fizjoterpia i ortopedia w Krakowie, Grzegórzki

  Ortomedicus - fizjoterpia i ortopedia w Krakowie, Grzegórzki

  Gabinet Ortomedicus to profesjonalna pomoc fizjoterapeuty na Grzegórzkach! Czerpiąc z własnego doświadczenia oraz wiedzy jesteśmy w stanie skutecznie leczyć problemy z narządami ruchu, czy plecami. Stosowane przez nas metody i programy leczenia oparte są na nowoczesnych technikach stosowanych w branży. Stale uczestniczymy w branżowych konferencjach oraz szkoleniach podnoszących umiejętności. Współpracujemy z doświadczonymi lekarzami, którzy udzielają nam konsultacji medycznych przed rozpoczęciem pracy fizjoterapeuty.

  22.08.2018 godz.: 15:45 wyśw.: 474 ID str.: 10917 Więcej
 • Fizjo-logic.pl rehabiltacja medyczna

  Fizjo-logic.pl rehabiltacja medyczna

  Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę kliniki FizjoLogic. Znajdujemy się w Dobrzeniu Wielkim w województwie opolskim. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi terapia dolegliwości bólowych przeróżnego pochodzenia u pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi, po urazach, operacjach jak i unieruchomieniach. Zajmujemy się leczeniem bólu głowy, kręgosłupa, kończyn górnych czy dolnych, stawów jak również dzieci z wadami postawy i wadami kończyn dolnych. Zapewniamy fachową i kompleksową pomoc, innowacyjne metody i atrakcyjne ceny. Na stronie internetowej znaleźć można więcej szczegółów o ofercie.

  14.01.2020 godz.: 13:32 wyśw.: 457 ID str.: 13521 Więcej
 • Hppunktzdrowia.pl

  Hppunktzdrowia.pl

  Masaże, drenaż oraz tlenoterapia to oferta Gabinetu masażu HP Punkt Zdrowia w Krakowie, gdzie swoją praktykę prowadzi Łukasz Zastępski - certyfikowany masażysta. Oferta usług obejmuje masaż klasyczny z elementami masażu leczniczego, masaż relaksacyjny, drenaż limfatyczny manualny oraz presoterapię, czyli drenaż wykonywany mechanicznie. Gabinet został wyposażony w komorę hiperbaryczną i oferuje zabiegi tlenoterapii zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. Zapraszamy do kontaktu.

  02.01.2021 godz.: 22:19 wyśw.: 298 ID str.: 15828 Więcej