zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.seodirect.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Katalog stron internetowych - TOP1.pl

  Katalog stron internetowych - TOP1.pl

  Prezentowany katalog stron jest zbiorem wartościowych, polskojęzycznych stron WWW z różnych branż. Katalogujemy strony prywatne jak i witryny internetowe firm działających w polsce. Jeśli szukasz ciekawej strony internetowej to katalog TOP1. pl jest odpowiednim miejscem. Jeśli jesteś właścicielem ciekawej strony WWW i chcesz aby zyskała popularność dodaj ją już dzisiaj do katalogu stron TOP 1.
  www.top1.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 1207

  Wyświetleń: 6334

 • Wyszukiwarka firm Company.pl

  Wyszukiwarka firm Company.pl

  Company. pl - wyszukiwarka i branżowy katalog firm które działają w Polsce. W katalogu prezentowane są dane teleadresowe podmiotów gospodarczych oraz ich firmowe strony www. Każdy osoba która jest właścicielem firmy lub ma upoważnienie do jej reprezentowania może dodać wpis do wyszukiwarki Company.
  https://company.pl

  Data dodania: 30.11.2020

  ID strony: 15617

  Wyświetleń: 2083

 • Companies.pl - katalog stron firmowych

  Companies.pl - katalog stron firmowych

  Katalog prezentuje wyłącznie strony internetowe firm działających w Polsce. Companies. pl kataloguje firmy z wielu branż oraz prezentuje ich usługi i produkty. Jeśli szukasz firmy, jej adresu lub telefonu kontaktowego znajdziesz ją w naszym branżowym katalogu firm Companies całkowicie bezpłatnie. Nasz lokalizator firm wskaże lokalizację firmy na mapie. Jeśli jesteś właścicielem firmy która posiada własną stronę internetową dodaj ją już dzisiaj do naszego katalogu firm i zwiększ jej popularność w wyszukiwarkach internetowych.
  www.companies.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 1208

  Wyświetleń: 7176

Fizjoterapia-Pasternak.pl - Rehabilitacja w Krakowie

Fizjoterapia-Pasternak.pl - Rehabilitacja w Krakowie
Wyróżnij wpis w katalogu

Jeśli szukasz dobrego i rzetelnego specjalisty, który poświęci Ci cały swój czas i uwagę, posiada wiedzę i doświadczenie i jest profesjonalistą w swojej dziedzinie to dobrze trafiłeś. Pragniemy przedstawić Ci gabinet Fizjoterapia Pasternak, który położony jest w Krakowie. Do oferty należy między innymi rehabilitacja dzieci, neurologiczna, ortopedyczna, sportowa, kręgosłupa oraz fizykoterapia. W leczeniu wykorzystywane są: laseroterapia, elektroterapia i ultradźwięki. Przyjmowani są zarówno dzieci jak i dorośli, a osoby ze złym stanem zdrowia mogą liczyć na wizytę domową. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie. Więcej informacji na stronie gabinetu.Podobne słowa kluczowe

złamanie, fizjoterapia kraków rehabilitacja kraków, kręgosłup, plecy, dzieci, ból, rwa kluszowa, dorośli, skręcenie, gabinet kraków, terapia manualna

Kategorie

Zareklamuj stronę www.fizjoterapia-pasternak.pl:

Fizjoterapia-Pasternak.pl - Rehabilitacja w Krakowie

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rehaintegro.pl

  Rehaintegro.pl

  Każda osoba, która zmagała się kiedykolwiek z kontuzją, wie jak istotna jest pomoc wykwalifikowanego fizjoterapeuty. W celu poszerzania swoich kompetencji warto uczyć się od najlepszych. Rehaintegro oferuje szeroki wachlarz kursów dla fizjoterapeutów i studentów fizjoterapii. Szkolenia odbywają się między innymi w Warszawie, Krakowie, Poznaniu czy Gdańsku. Bogata oferta zawiera kursy z masażu tkanek głębokich, suchego igłowania, a także terapii manualnej, wisceralnej oraz żuchwy, punktów spustowych i wielu innych.

  27.04.2018 godz.: 11:31 wyśw.: 3673 ID str.: 10573 Więcej
 • Revita-dukla.pl

  Revita-dukla.pl

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej REVITA w Dukli jest to profesjonalny ośrodek leczenia chorób narządu ruchu. Jego założycielką jest Pani Violetta Bąk specjalizująca się głównie w leczeniu chorób neurologicznych. Spotka tu Państwa przyjazna atmosfera i kadra wyspecjalizowanych fizjoterapeutów. REVITA rehabilituje dorosłych i dzieci, a także prowadzi Ośrodek Wczesnej Interwencji, w jakim wsparcie uzyskują już noworodki. Wykonywana jest zalecana przez lekarzy rehabilitacja oraz szereg płatnych zabiegów dodatkowych i rehabilitacja domowa. Również dodatkowo dla Państwa ośrodek przygotował zabiegi promocyjne w pakietach: weekendowym, odchudzającym, antycelulitowym, dla zmęczonych pleców, kobiet po porodzie, korekcyjny i dla sportowców. Żeby zaznajomić się dokładniej z działalnością ośrodka zapraszamy Państwa na stronę.

  18.09.2019 godz.: 00:04 wyśw.: 372 ID str.: 12738 Więcej
 • Badania okresowe świdnica - kolmed-swidnica.pl

  Badania okresowe świdnica - kolmed-swidnica.pl

  Medycyna pracy to specjalizacja NZOZ KOLMED s. c. w Świdnicy. Zapraszamy pracodawców do skorzystania z naszej oferty, jaka obejmuje badania okresowe - wstępne i kontrolne. Realizujemy też badania kierowców, badania na broń czy dla kandydatów na sędziów. Nasi lekarze medycyny pracy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe, które przekłada się na odpowiednie podejście do każdego pacjenta. Oprócz tego świadczymy usługi z obszaru rehabilitacja oraz fizjoterapia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i do kontaktu.

  18.02.2022 godz.: 11:01 wyśw.: 167 ID str.: 18098 Więcej