zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.seodirect.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Companies.pl - katalog stron firmowych

  Companies.pl - katalog stron firmowych

  Katalog prezentuje wyłącznie strony internetowe firm działających w Polsce. Companies. pl kataloguje firmy z wielu branż oraz prezentuje ich usługi i produkty. Jeśli szukasz firmy, jej adresu lub telefonu kontaktowego znajdziesz ją w naszym branżowym katalogu firm Companies całkowicie bezpłatnie. Nasz lokalizator firm wskaże lokalizację firmy na mapie. Jeśli jesteś właścicielem firmy która posiada własną stronę internetową dodaj ją już dzisiaj do naszego katalogu firm i zwiększ jej popularność w wyszukiwarkach internetowych.
  www.companies.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 1208

  Wyświetleń: 7176

 • Katalog stron internetowych - TOP1.pl

  Katalog stron internetowych - TOP1.pl

  Prezentowany katalog stron jest zbiorem wartościowych, polskojęzycznych stron WWW z różnych branż. Katalogujemy strony prywatne jak i witryny internetowe firm działających w polsce. Jeśli szukasz ciekawej strony internetowej to katalog TOP1. pl jest odpowiednim miejscem. Jeśli jesteś właścicielem ciekawej strony WWW i chcesz aby zyskała popularność dodaj ją już dzisiaj do katalogu stron TOP 1.
  www.top1.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 1207

  Wyświetleń: 6334

 • Wyszukiwarka firm Company.pl

  Wyszukiwarka firm Company.pl

  Company. pl - wyszukiwarka i branżowy katalog firm które działają w Polsce. W katalogu prezentowane są dane teleadresowe podmiotów gospodarczych oraz ich firmowe strony www. Każdy osoba która jest właścicielem firmy lub ma upoważnienie do jej reprezentowania może dodać wpis do wyszukiwarki Company.
  https://company.pl

  Data dodania: 30.11.2020

  ID strony: 15617

  Wyświetleń: 2083

Rehabilitacja - sawimed.pl

Rehabilitacja - sawimed.pl
Wyróżnij wpis w katalogu

Ośrodek Sawimed umiejscowiony jest w malowniczym miejscu, w Sawicach, gdzie zapraszamy Was do skorzystania z naszej oferty. Skierowana jest ona do wszystkich pacjentów, którzy potrzebują kompleksowej opieki rehabilitacyjnej. Zapraszamy do nas pacjentów, którzy zakończyli leczenie szpitalne, którzy są obłożnie chorzy i nie wymagają dalszej hospitalizacji. Znajduje się u nas poradnia psychologiczna - rehabilitacyjna i możecie być pewni, że znajdziecie się pod opieką najlepszych lekarzy. Rehabilitacja w naszym ośrodku obejmuje m. in. choroby kręgosłupa, neurologiczne. Nasze zabiegi rekomendowane są osobom, które przeszły najróżniejsze traumy i pragną teraz wróci do pełni sił. Zajmujemy się również pacjentami po wypadkach i po udarze mózgu. Mamy nadzieje, że nasza placówka spełni Wasze oczekiwania i będziemy mogli Was gościć lub Waszych krewnych. Wasze zdrowie i najlepsza opieka lekarska - to misja Sawimed.Podobne słowa kluczowe

fizjoterapia, światłolecznictwo, masaż, rehabilitacja, elektroterapia, hydroterapia, konsultacja, zimnolecznictwo

Kategorie

Zareklamuj stronę www.sawimed.pl:

Rehabilitacja - sawimed.pl

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sonatio.pl

  Sonatio.pl

  Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę Centrum Rehabilitacji i Masażu Sonatio z placówkami w Bydgoszczy. Można tu skorzystać z szerokiego zakresu usług świadczonych przez wykwalifikowany personel. Pomagamy w leczeniu dolegliwości bólowych, kontuzji, po operacjach i w wielu chorobach przewlekłych. Stosujemy nowoczesne metody takie jak laseroterapia, kinezyterapia, magnetoterapia, elektroterapia, światłolecznictwo, krioterapia, głęboka oscylacja, kinesiotaping, masaże i inne. Zapewniamy najwyższą jakość usług i korzystne ceny. Żeby dowiedzieć się więcej lub skontaktować, wystarczy wejść na stronę internetową.

  06.04.2020 godz.: 12:23 wyśw.: 351 ID str.: 14167 Więcej
 • KCOTR | Turnusy rehabilitacyjne

  KCOTR | Turnusy rehabilitacyjne

  Krajowe Centrum Organizacji Turnusów Rehabilitacyjnych zaprasza wszystkich zainteresowanych turnusami rehabilitacyjnymi dla osób niepełnosprawnych do sprawdzenia oferty wczasów zdrowotnych.

  W naszym katalogu znajdą Państwo ponad 100 sprawdzonych ośrodków rehabilitacyjno-wypoczynkowych oraz sanatoriów na terenie całej Polski – nad morzem, w górach i innych regionach. Wyjazdy organizujemy przez cały rok. Wszystkie nasze turnusy kwalifikują się do finansowania z kasy PFRON.

  Oferowane przez nas ośrodki różnią się bazą zabiegową, dostępnymi atrakcjami i możliwościami spędzania wolnego czasu. Zapraszamy na naszą stronę internetową – znajdą tam Państwo wszystkie szczegółowe informacje oraz możliwość kontaktu.

  30.09.2021 godz.: 13:40 wyśw.: 150 ID str.: 17474 Więcej
 • Badania okresowe świdnica - kolmed-swidnica.pl

  Badania okresowe świdnica - kolmed-swidnica.pl

  Medycyna pracy to specjalizacja NZOZ KOLMED s. c. w Świdnicy. Zapraszamy pracodawców do skorzystania z naszej oferty, jaka obejmuje badania okresowe - wstępne i kontrolne. Realizujemy też badania kierowców, badania na broń czy dla kandydatów na sędziów. Nasi lekarze medycyny pracy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe, które przekłada się na odpowiednie podejście do każdego pacjenta. Oprócz tego świadczymy usługi z obszaru rehabilitacja oraz fizjoterapia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i do kontaktu.

  18.02.2022 godz.: 11:01 wyśw.: 167 ID str.: 18098 Więcej