zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.seodirect.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Companies.pl - katalog stron firmowych

  Companies.pl - katalog stron firmowych

  Katalog prezentuje wyłącznie strony internetowe firm działających w Polsce. Companies. pl kataloguje firmy z wielu branż oraz prezentuje ich usługi i produkty. Jeśli szukasz firmy, jej adresu lub telefonu kontaktowego znajdziesz ją w naszym branżowym katalogu firm Companies całkowicie bezpłatnie. Nasz lokalizator firm wskaże lokalizację firmy na mapie. Jeśli jesteś właścicielem firmy która posiada własną stronę internetową dodaj ją już dzisiaj do naszego katalogu firm i zwiększ jej popularność w wyszukiwarkach internetowych.
  www.companies.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 1208

  Wyświetleń: 7176

 • Wyszukiwarka firm Company.pl

  Wyszukiwarka firm Company.pl

  Company. pl - wyszukiwarka i branżowy katalog firm które działają w Polsce. W katalogu prezentowane są dane teleadresowe podmiotów gospodarczych oraz ich firmowe strony www. Każdy osoba która jest właścicielem firmy lub ma upoważnienie do jej reprezentowania może dodać wpis do wyszukiwarki Company.
  https://company.pl

  Data dodania: 30.11.2020

  ID strony: 15617

  Wyświetleń: 2083

 • Katalog stron internetowych - TOP1.pl

  Katalog stron internetowych - TOP1.pl

  Prezentowany katalog stron jest zbiorem wartościowych, polskojęzycznych stron WWW z różnych branż. Katalogujemy strony prywatne jak i witryny internetowe firm działających w polsce. Jeśli szukasz ciekawej strony internetowej to katalog TOP1. pl jest odpowiednim miejscem. Jeśli jesteś właścicielem ciekawej strony WWW i chcesz aby zyskała popularność dodaj ją już dzisiaj do katalogu stron TOP 1.
  www.top1.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 1207

  Wyświetleń: 6334

Uderzeniowafala.pl - terapia falą uderzeniową

Uderzeniowafala.pl - terapia falą uderzeniową
Wyróżnij wpis w katalogu

Nasza witryna internetowa dostarcza informacji o centrum medycznym FMC i terapii falą uderzeniową. Terapia ta jest bezpiecznym sposobem na leczenie przewlekłego bólu układu mięśniowo-kostnego. Energia fali uderzeniowej pobudza naturalną regenerację ludzkiego organizmu. Fala uderzeniowa ma wysoki indeks terapeutyczny w leczeniu chorób takich jak zapalenia ścięgien, ból ścięgna Achillesa, łokieć tenisisty, bóle kręgosłupa różnego pochodzenia, ostroga piętowa czy bóle reumatyczne. Proces rekonwalescencji ścięgien i mięśni polega na poprawianie metabolizmu komórkowego, poprawie cyrkulacji krwi, usuwaniu z zmienionej chorobowo tkanki szkodliwych metabolitów, rozkruszaniu złogów wapniowych w mięśniach, poprawie produkcji kolagenu i wielu związków niezbędnych w regeneracji. Holistyczne działanie fali uderzeniowej sprawia, że fala uderzeniowa jest doskonałym rozwiązaniem w medycynie dla sportowców, ortopedii czy fizykoterapii. Centrum medyczne FMC znajduje się w centrum miasta Łódź.Podobne słowa kluczowe

na ostrogi, leczenie falą uderzeniową, zabieg fala uderzeniowa, łokieć tenisisty, łódź rehabilitacja, fala uderzeniowa, terapia falą uderzeniową, fizjoterapia, ostrogi piętowe rozbijanie

Kategorie

Zareklamuj stronę https://uderzeniowafala.pl:

Uderzeniowafala.pl - terapia falą uderzeniową

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ćwiczenie mięśni kegla

  Ćwiczenie mięśni kegla

  Plum Bum oferuje wysokiej jakości akcesoria intymne, w tym kulki do ćwiczenia mięśni dna miednicy, dzięki którym można szybko wrócić do formy po porodzie lub uniknąć w przyszłości przykrych dolegliwości nietrzymania moczu. Ćwiczenie mięśni kegla przyczynia się również do czerpania większej przyjemności z seksu. Zestaw Plum Bum składa się z dwóch rodzajów o różnej wadze, dla początkujących i zaawansowanych. Kulki wykonane są z wysokiej jakości silikonu, który jest przyjazny ciału oraz nadaje subtelny, kobiecy design.

  04.11.2017 godz.: 11:48 wyśw.: 7344 ID str.: 9877 Więcej
 • Medycznydetox.pl

  Medycznydetox.pl

  Pomoc okolicznościową na kaca oferuje MEDYCZNY DETOX - ODTRUWANIE ALKOHOLOWE w Warszawie. Oferujemy preparaty witaminowe w kroplówkach, które zapewniają odtrucie, przyspieszają metabolizm i odżywiają zmęczony organizm. Przyjedziemy pod pożądany adres, przeprowadzimy badanie lekarskie i dobierzemy najlepszy zestaw leków. Oferujemy też detoks i zaszywki alkoholowe. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zachęcamy do kontaktu.

  10.12.2019 godz.: 13:26 wyśw.: 386 ID str.: 13269 Więcej
 • Ośrodek uzależnień kraków - attente.com.pl

  Ośrodek uzależnień kraków - attente.com.pl

  Attente to Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Terapii Uzależnień w Świątnikach Górnych w województwie małopolskim świadczy kompleksowe usługi w zakresie leczenia alkoholizmu, narkomanii, lekomanii, pracoholizmu, seksoholizmu, a dodatkowo uzależnień od gier i hazardu. Oferujemy terapię w systemie ambulatoryjnym oraz stacjonarnym. Prowadzimy terapie grupowe, sesje rodzinne oraz indywidualne konsultacje. Oferujemy również warsztaty i treningi. Zapewniamy domową atmosferę, wsparcie i całkowite zrozumienie. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat naszej działalności zapraszamy na stronę internetową.

  05.10.2021 godz.: 22:31 wyśw.: 141 ID str.: 17505 Więcej