zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.seodirect.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Companies.pl - katalog stron firmowych

  Companies.pl - katalog stron firmowych

  Katalog prezentuje wyłącznie strony internetowe firm działających w Polsce. Companies. pl kataloguje firmy z wielu branż oraz prezentuje ich usługi i produkty. Jeśli szukasz firmy, jej adresu lub telefonu kontaktowego znajdziesz ją w naszym branżowym katalogu firm Companies całkowicie bezpłatnie. Nasz lokalizator firm wskaże lokalizację firmy na mapie. Jeśli jesteś właścicielem firmy która posiada własną stronę internetową dodaj ją już dzisiaj do naszego katalogu firm i zwiększ jej popularność w wyszukiwarkach internetowych.
  www.companies.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 1208

  Wyświetleń: 6906

 • Katalog stron internetowych - TOP1.pl

  Katalog stron internetowych - TOP1.pl

  Prezentowany katalog stron jest zbiorem wartościowych, polskojęzycznych stron WWW z różnych branż. Katalogujemy strony prywatne jak i witryny internetowe firm działających w polsce. Jeśli szukasz ciekawej strony internetowej to katalog TOP1. pl jest odpowiednim miejscem. Jeśli jesteś właścicielem ciekawej strony WWW i chcesz aby zyskała popularność dodaj ją już dzisiaj do katalogu stron TOP 1.
  www.top1.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 1207

  Wyświetleń: 6205

 • Wyszukiwarka firm Company.pl

  Wyszukiwarka firm Company.pl

  Company. pl - wyszukiwarka i branżowy katalog firm które działają w Polsce. W katalogu prezentowane są dane teleadresowe podmiotów gospodarczych oraz ich firmowe strony www. Każdy osoba która jest właścicielem firmy lub ma upoważnienie do jej reprezentowania może dodać wpis do wyszukiwarki Company.
  https://company.pl

  Data dodania: 30.11.2020

  ID strony: 15617

  Wyświetleń: 1937

Zarządzanie kadrami

Zarządzanie kadrami
Wyróżnij wpis w katalogu

Firma Bezpieczna Strefa świadczy kompleksowe usługi z całej dziedziny BHP. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a dzięki dużemu zaangażowaniu możemy zapewnić świetność oferowanych usług. Świadczymy szeroki wachlarz szkoleń, kurs pierwszej pomocy, szkolenia BHP dla pracodawców i wiele innych podstawowych usług. Ofertę kierujemy do każdej firmy działającej na polskim rynku. Dzięki współpracy z nami, można spokojnie wykonwyać swoje obowiązki zgodnie z prawem pracy, dbałością o pracowników oraz odpowiednie korzystać ze środowiska. Takim sposobem buduje się dużą przewagę i sukces firmy. Więcej szczegółów na naszej stronie.Podobne słowa kluczowe

bezpieczeństwo w firmie, , bhp

Kategorie

Zareklamuj stronę www.bhpstrefa.pl:

Zarządzanie kadrami

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Informatyczna.waw.pl

  Informatyczna.waw.pl

  Prawidłowa praca komputera oraz sprzętu, który z nim współpracuje jest podstawą właściwego wykonywania codziennej pracy w każdym przedsiębiorstwie. Awarie powinny być likwidowane tak szybko jak jest to możliwe, a tym zajmuje się prezentowana firma.

  Obsługa informatyczna dla firm obejmuje zarówno kompleksową kontrolę sprzętu, jak i bieżące naprawy. Outsourcing it pomaga w przewidywaniu przyszłych działań. Niweluje przy tym przestoje.

  Większość usług jest wykonywana zdalnie, co znacznie zmniejsza koszty napraw. Tylko w uzasadnionych przypadkach konieczna jest wizyta ekipy serwisowej.

  Atuty: doświadczenie
  najlepsi specjaliści
  gwarancja efektów

  29.07.2015 godz.: 12:19 wyśw.: 818 ID str.: 4590 Więcej
 • Www.itworks.pl - outsourcing IT

  Www.itworks.pl - outsourcing IT

  Nasza firma może pochwalić się 250 zadowolonymi klientami! Działamy na rynku od 14 lat i wiemy jak sprostać Twoim wymaganiom. Sprawdź nas. Oferujemy profesjonalne rozwiązania IT i systemy zarządzania. Nie czekaj i pozwól swojej firmie na tę jakość. Masz nasze stałe wspracie – przez cały czas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Naszych klientów traktujemy w 100% profesjonalnie i podchodzimy indywidualnie do ich potrzeb. Odpowiadamy na potrzeby każdej firmy, w Polsce i zagranicą. Usprawnij wiele procesów w swojej firmie – my Ci w tym pomożemy!

  15.12.2015 godz.: 07:57 wyśw.: 633 ID str.: 5924 Więcej
 • Audyt IT - outsourcing-it.com.pl

  Audyt IT - outsourcing-it.com.pl

  PM Digital stawia na bezpieczeństwo Twojego biznesu! Od 13 lat zapewniamy profesjonalny outsourcing IT, audyt bezpieczeństwa, wdrażanie systemów ERP/CRM oraz inne narzędzia, wchodzące w profesjonalną obsługę informatyczną firm. PM Digital to ekspert od obsługi informatycznej, gwarantującej bezpieczeństwo i spokojne prowadzenie biznesu.

  20.06.2020 godz.: 08:48 wyśw.: 449 ID str.: 14626 Więcej