zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.seodirect.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Katalog stron internetowych - TOP1.pl

  Katalog stron internetowych - TOP1.pl

  Prezentowany katalog stron jest zbiorem wartościowych, polskojęzycznych stron WWW z różnych branż. Katalogujemy strony prywatne jak i witryny internetowe firm działających w polsce. Jeśli szukasz ciekawej strony internetowej to katalog TOP1. pl jest odpowiednim miejscem. Jeśli jesteś właścicielem ciekawej strony WWW i chcesz aby zyskała popularność dodaj ją już dzisiaj do katalogu stron TOP 1.
  www.top1.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 1207

  Wyświetleń: 6819

 • Wyszukiwarka firm Company.pl

  Wyszukiwarka firm Company.pl

  Company. pl - wyszukiwarka i branżowy katalog firm które działają w Polsce. W katalogu prezentowane są dane teleadresowe podmiotów gospodarczych oraz ich firmowe strony www. Każdy osoba która jest właścicielem firmy lub ma upoważnienie do jej reprezentowania może dodać wpis do wyszukiwarki Company.
  https://company.pl

  Data dodania: 30.11.2020

  ID strony: 15617

  Wyświetleń: 2492

 • Companies.pl - katalog stron firmowych

  Companies.pl - katalog stron firmowych

  Katalog prezentuje wyłącznie strony internetowe firm działających w Polsce. Companies. pl kataloguje firmy z wielu branż oraz prezentuje ich usługi i produkty. Jeśli szukasz firmy, jej adresu lub telefonu kontaktowego znajdziesz ją w naszym branżowym katalogu firm Companies całkowicie bezpłatnie. Nasz lokalizator firm wskaże lokalizację firmy na mapie. Jeśli jesteś właścicielem firmy która posiada własną stronę internetową dodaj ją już dzisiaj do naszego katalogu firm i zwiększ jej popularność w wyszukiwarkach internetowych.
  www.companies.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 1208

  Wyświetleń: 8352

 • Nasienie buhajów KA-GEN

  Nasienie buhajów KA-GEN

  Jeśli szukasz sklepu internetowego z najwyższej jakości nasieniem buhajów, to lepiej trafić nie mogłeś. Nasza oferta zawiera najwyższej jakości nasienie buhajów, sprzęt do inseminacji i prepraraty niezbędne do hodowli zwierząt. Gwarantujemy szybką przesyłkę, profesjonalne doradztwo i gwarancję jakości. Zapraszamy do zakupów
  https://sklep.ka-gen.pl

  Data dodania: 17.08.2023

  ID strony: 18744

  Wyświetleń: 97

Prawo jazdy Bemowo

Prawo jazdy Bemowo
Wyróżnij wpis w katalogu

Osoby, które chcą uzyskać prawo jazdy zapraszamy do udziału w kursie organizowanym przez Ośrodek Szkolenia Kierowców OLKA. Nasi doświadczeni i cierpliwi instruktorzy pomogą kursantom w nauce zasad ruchu drogowego jak również praktycznych aspektów kierowania pojazdem. Oferujemy naukę na nowych samochodach Skoda Fabia, zarówno na manualnej jak i automatycznej skrzyni biegów. Dla naszych kursantów przewidzieliśmy darmowe podręczniki. Proponujemy naukę w języku polskim, angielskim i rosyjskim. Szkolenia prowadzimy przede wszystkim na trasach egzaminacyjnych w Warszawie.Podobne słowa kluczowe

osk olka, kurs prawo jazdy, prawo jazdy, nauka jazdy, kurs nauki jazdy

Kategorie

Zareklamuj stronę osk-olka.pl:

Prawo jazdy Bemowo

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Magnet -szkoła kierowców Szczecin

  Magnet -szkoła kierowców Szczecin

  Dzięki szkole jazdy Magnet ze Szczecina bez kłopotu zdasz egzamin państwowy na prawo jazdy. Szkoła zapewnia bowiem kompleksowe przygotowanie do egzaminu kategorii B. Grupa wykwalifikowanych instruktorów, w łatwy sposób i w bezstresowej atmosferze, przekaże Kursantom swoją wiedzą teoretyczną i praktyczną. Jazdy przeprowadzane są na trasach egzaminacyjnych, a ich grafik dostosowywany jest do planu dnia Kursanta. Każdy uczestnik kursu otrzymuje też darmowe materiały szkoleniowe. Egzamin wewnętrzny wliczony jest w koszt kursu. Szczegóły kursów prowadzonych przez szkołę umieszczone są na stronie internetowej.

  17.09.2016 godz.: 10:22 wyśw.: 647 ID str.: 8029 Więcej
 • Nauka jazdy - kursant.wroclaw.pl

  Nauka jazdy - kursant.wroclaw.pl

  „Kursant” to nauka jazdy w profesjonalnym wydaniu na terenie Wrocławia. Proponujemy kursy na prawo jazdy kategorii B, A, C i wiele innych pakietów. Szkolimy przyszłych operatorów maszyn budowlanych, czy HDS. Mamy kursy standardowe i przyśpieszone, także w języku angielskim. Inne możliwości to kursy ADR, mocowanie ładunku w transporcie drogowym, kursy dedykowane instruktorom nauki jazdy.

  08.07.2018 godz.: 06:10 wyśw.: 751 ID str.: 10807 Więcej
 • Nauka jazdy Szczecin - osk-lider-szczecin.pl

  Nauka jazdy Szczecin - osk-lider-szczecin.pl

  Obecnie coraz więcej osób marzy o tym, aby posiadać prawo jazdy. Żeby spełnić te marzenia z pomocą przychodzi profesjonalna szkoła nauki jazdy. Najbardziej popularna pośród kursantów jest kategoria B uprawniająca do prowadzenia samochodów osobowych.
  Uczęszczanie na kurs nauki jazdy jest niezwykle istotnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka, zatem istotne jest, żeby naukę jazdy odbywać pod okiem specjalistów. Instruktorzy mający wieloletnie doświadczenie w edukowaniu przyszłych kierowców uczą jeździć bezpiecznie, bezstresowo, zgodnie z regulacjami ruchu drogowego oraz z zachowaniem reguł kultury osobistej na drodze.
  Profesjonalny kurs prawa jazdy jest zawsze przygotowany zgodnie z głównymi założeniami przepisów prawa kodeksu drogowego i wiedzą z dziedziny dydaktyki. Dzięki temu każdy kandydat na kierowcę może liczyć na zadowalające rezultaty podczas egzaminu finalnego.
  Dzięki pomocy instruktorów z wieloletnim stażem nauka jazdy oraz zgłębianie wiedzy teoretycznej są miłe, proste i bardzo efektywne.

  04.06.2019 godz.: 12:54 wyśw.: 656 ID str.: 11870 Więcej