zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając z www.seodirect.pl zgadzasz się z polityką plików cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

 • Companies.pl - katalog stron firmowych

  Companies.pl - katalog stron firmowych

  Katalog prezentuje wyłącznie strony internetowe firm działających w Polsce. Companies. pl kataloguje firmy z wielu branż oraz prezentuje ich usługi i produkty. Jeśli szukasz firmy, jej adresu lub telefonu kontaktowego znajdziesz ją w naszym branżowym katalogu firm Companies całkowicie bezpłatnie. Nasz lokalizator firm wskaże lokalizację firmy na mapie. Jeśli jesteś właścicielem firmy która posiada własną stronę internetową dodaj ją już dzisiaj do naszego katalogu firm i zwiększ jej popularność w wyszukiwarkach internetowych.
  www.companies.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 1208

  Wyświetleń: 6906

 • Wyszukiwarka firm Company.pl

  Wyszukiwarka firm Company.pl

  Company. pl - wyszukiwarka i branżowy katalog firm które działają w Polsce. W katalogu prezentowane są dane teleadresowe podmiotów gospodarczych oraz ich firmowe strony www. Każdy osoba która jest właścicielem firmy lub ma upoważnienie do jej reprezentowania może dodać wpis do wyszukiwarki Company.
  https://company.pl

  Data dodania: 30.11.2020

  ID strony: 15617

  Wyświetleń: 1937

 • Katalog stron internetowych - TOP1.pl

  Katalog stron internetowych - TOP1.pl

  Prezentowany katalog stron jest zbiorem wartościowych, polskojęzycznych stron WWW z różnych branż. Katalogujemy strony prywatne jak i witryny internetowe firm działających w polsce. Jeśli szukasz ciekawej strony internetowej to katalog TOP1. pl jest odpowiednim miejscem. Jeśli jesteś właścicielem ciekawej strony WWW i chcesz aby zyskała popularność dodaj ją już dzisiaj do katalogu stron TOP 1.
  www.top1.pl

  Data dodania: 12.06.2019

  ID strony: 1207

  Wyświetleń: 6205

Szczecin.wspkorczak.eu

Szczecin.wspkorczak.eu
Wyróżnij wpis w katalogu

Domeną działalności Wydziału Zamiejscowego w Szczecinie Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. J. Korczaka w Warszawie jest kształcenie wszystkich chętnych na studiach pierwszego oraz drugiego stopnia na kierunkach, takich jak pedagogika, pedagogika socjalna, czy też pedagogika specjalna. Placówka posiada wieloletnie doświadczenie, współpracuje także z najlepszymi i wykwalifikowanymi wykładowcami i pedagogami.Podobne słowa kluczowe

studia podyplomowe szczecin, praca socjalna szczecin, pedagogika szczecin, studia szczecin

Kategorie

Zareklamuj stronę szczecin.wspkorczak.eu:

Szczecin.wspkorczak.eu

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H Chodkowskiej

  Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H Chodkowskiej

  Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej. Znajdziesz tam szczegółowe informacje na temat oferty edukacyjnej uczelni i dowiesz się na które kierunki właśnie trwa rekrutacja. Szeroki wybór praktycznych studiów z pewnością pozwoli Ci rozwinąć własne zainteresowania i zdobyć ogromną ilość praktycznej wiedzy. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę UTH.

  16.07.2019 godz.: 11:42 wyśw.: 389 ID str.: 12205 Więcej
 • Studiawanglii.pl

  Studiawanglii.pl

  Studia w Wielkiej Brytanii są doskonałym wyborem dla osób, które pragną uzyskać szerokie możliwości rozwoju drogi edukacyjnej w wybranej specjalizacji. Z roku na rok, na studia w Anglii wybiera się coraz więcej kandydatów z Polski. Sposobem na uporanie się z wieloetapową aplikacją może być skorzystanie z bezpłatnej pomocy, którą oferuje serwis internetowy studiawanglii. pl. Doświadczeni specjaliści są w stanie zaoferować kandydatom pełne wsparcie przy wyborze konkretnej uczelni czy kierunku, a także ułatwić wypełnianie personal statement czy składanie wymaganej dokumentacji na studia w UK.

  11.09.2020 godz.: 18:24 wyśw.: 302 ID str.: 15161 Więcej
 • Studia kujawsko-pomorskie - ksw.wloclawek.pl

  Studia kujawsko-pomorskie - ksw.wloclawek.pl

  Masz w planach rozpoczęcie studiów, lecz nie możesz zdecydować się na wybór odpowiedniej uczelni? Zapraszamy do nas! Oferujemy niezwykle atrakcyjne kierunki i wysoki poziom nauczania przez wykwalifikowanych wykładowców. Tu możesz zapisać się na studia I-go lub II-go stopnia oraz na jednolite studia magisterskie. Skorzystaj z oferty wyższej szkoły we Włocławku!

  05.11.2021 godz.: 07:30 wyśw.: 154 ID str.: 17710 Więcej